O nás

Jsme rodinná společnost a poskytujeme pro Vás kremační služby v Karlovarském kraji a nejen zde. Naše kancelář se nachází v Aši, ale také v Horním Slavkově. Brzy budeme otevírat další kancelář (pravděpodobně Karlovy Vary, Sokolov). Vše zařídíme za vás, včetně převozu a vyzvednutí zvířátka u vás doma i u veterináře. U nás naleznete příjemné zázemí a důstojné rozloučení s vaším zvířecím přítelem.

 

Když nastane chvíle, kdy odejde Váš milovaný zvířecí člen rodiny, jsme tady pro vás. Poskytujeme komplexní zvířecí kremační služby a pohřebnictví pro chovatele, které jejich domácí mazlíčci opustili.

 

Pokud nevíte jak začít – stačí, když nám zavoláte a vše za Vás zařídíme a se vším Vám rádi k Vaší spokojenosti pomůžeme. Můžete volat kdykoli podle Vašich potřeb.

 

U nás naleznete

  • příjemné zázemí
  • individuální přístup
  • uložení zvířátka do chladicího boxu
  • důstojné rozloučení v obřadní síni
  • vybereme s Vámi urničku, památeční sklo nebo šperk s popelem Vašeho mazlíčka a jiné vzpomínkové produkty

 

Jsme členy Asociace zvířecího pohřebnictví, která sdružuje organizace zabývající se zvířecím pohřebnictvím. Hlídá, aby poskytované služby byly v co nejvyšší kvalitě, důstojné, v souladu s pravidly Asociace a etickým kodexem.

 

Spolupracujeme s Krematoriem zvířat Praha, kde dochází k samotnému žehu zvířátka, jelikož v současné době nedisponujeme vlastní kremační pecí. Kremační pec je ve fázi plánování.

Zvířecí kremační služby poskytuje společnost Vitem s.r.o., která vznikla v roce 2017 a svou činnost zahájila na začátku roku 2018.

 

© Copyright 2019 Vitem s.r.o.

Vytvořili v: