Služby

Vše zařídíme, se vším Vám pomůžeme

Naše společnost pro Vás nabízí komplexní služby. Nastane-li čas, kdy Vás opustí Váš domácí mazlíček, zavolejte nám a se vším Vám rádi pomůžeme a zařídíme dle dohody vše potřebné.

Převzetí Vašeho mazlíčka

Domluvíme s Vámi, kdy k nám svého mazlíčka přivezete nebo kdy ho u Vás nebo Vašeho veterináře vyzvedneme. Naše převozová služba je Vám k dispozici i mimo provozní dobu po celých 24 hodin, 7 dní v týdnu, s ohledem na aktuální vytíženost vozidla. Převozové vozidlo je vybavené chladicím zařízením.

Převzetí v sobotu, neděli i ve svátek

Svého mazlíčka můžete k nám přivézt i v těchto dnech po předchozí domluvě. Nebo si pro něj zajedeme sami.

Poslední rozloučení v obřadní síni

Poslední památku svému mazlíčkovi můžete věnovat v naší obřadní síni, ve které se s ním důstojně rozloučíte. Připravíme Vám obřad dle Vašich přání a představ. Pomůžeme Vám vybrat hudbu, květiny, pořídit video či fotografii.

Výběr urny

Vašemu zvířátku chceme dopřát to nejlepší, a proto nabízíme kvalitní urny vyráběné v Německu. V nabídce jsou urny vyrobené z kovu, keramiky, kamene, dřeva, skla a ekologické urny, které nezatěžují přírodní prostředí.

Výběr dalších produktů

Nabízíme i další produkty, které si můžete přát jako památku na Vašeho mazlíčka.

Uložení Vašeho zvířátka v našem chladicím zařízení

Naše společnost má k dispozici chladicí zařízení, ve kterém bude zvířátko uschováno do doby kremace.

Kremace

Tuto službu pro Vás zajišťujeme formou 100% garance tím, že Váš mazlíček je v peci sám a nedojde k záměně. Společně je do pece vložen i identifikátor v podobě přívěšku, který po žehu zůstává vcelku a je společně s popelem vložen do Vámi vybrané urny. Tím máte zaručeno, že je Váš mazlíček v peci sám. Samotná kremace je provedena v nejmodernější kremační peci. Po žehu je popel dále zpracován na jemný prášek v kremulátoru a poté je vsypán do urny.

Výběr termínu kremace

Vaše přání je pro nás důležité a proto Vám nabízíme možnost výběru termínu kremace. Sami si vyberete termín a podle dispozic provozu se přizpůsobíme Vašemu požadavku.

Záznam kremace

Na Vaše přání pořídíme pro Vás záznam průběhu kremace na mediální nosič a můžeme zajistit i on-line sledování.

 

© Copyright 2019 Vitem s.r.o.

Vytvořili v: